Tagastustingimused

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral Brandgate Retail OÜ-le tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

Esita tagastamise avaldus

  • Kaupade tagastamiseks täida bestbrands.ee lehel "Tagastustingimuste" all olev ankeet märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused. Täidetud dokument edasta koos tagastatava kaubaga Brandgate Retail OÜ-le
  • Kaup tagasta võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata (kauba sobivust võib proovida ja tutvumise eesmärgil kasutada) ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada(nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Tagasta kaubad Brandgate Retail OÜ-le

  • Tagasta tooted Brandgate Retail OÜ kontorisse, Erika 14, Arsenali Keskus, Tallinn.
    Lahtioleku ajad 9-15.
  • SmartPOSTi pakiautomaadist kätte saadud tooted võid tagastada pakiautomaadi kaudu. Tagasi saadetud kaupade kättesaamise kohta saadame Sinu e-postiaadressile kinnituse.

Ostusumma tagastus

Tagastatud kauba eest tagastab Brandgate Retail OÜ kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.Lepingust taganemiseks loetakse ka juhud, kus klient ei tule 14 päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja postiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul. Tagastame sellistel juhtudelostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.

Kontakt email: info@bestbrands.ee


Tagastus vorm

* Nõutud väljad